Winter Olympics Schedule Sochi Fri 21 Feb

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

Sochi 201411:457:45VFreestyle SkiingSki Cross

Sochi 201412:308:30MCurlingCHN - SWE 4 - 6

Sochi 201413:309:30VFreestyle SkiingSki Cross

Sochi 201414:0510:05VFreestyle SkiingSki Cross
Sochi 201414:2510:25VFreestyle SkiingSki Cross
Sochi 201414:3910:39FinalesVFreestyle SkiingSki Cross

Sochi 201416:0012:00MIce HockeySWE - FIN 2 - 1
Sochi 201416:4512:45VAlpine SkiingSlalom

Sochi 201417:3013:30FinalesMCurlingCAN - GBR 9 - 3
Sochi 201417:3013:30MSpeed SkatingTeam Pursuit

Sochi 201418:2314:23VSpeed SkatingTeam Pursuit
Sochi 201418:3014:30FinalesVBiathlon4x6 km Relay

Sochi 201419:1315:13MSpeed SkatingTeam Pursuit

Sochi 201420:1516:15FinalesVAlpine SkiingSlalom
Sochi 201420:3016:30MShort Track500 m
Sochi 201420:4416:44VShort Track1000 m

Sochi 201421:0017:00MIce HockeyUSA - CAN 0 - 1
Sochi 201421:1317:13MShort Track500 m
Sochi 201421:2117:21VShort Track1000 m
Sochi 201421:4317:43FinalesMShort Track500 m
Sochi 201421:5317:53FinalesVShort Track1000 m

Sochi 201422:1818:18FinalesMShort Track5000 m Relay

All times subject to change, we don't have control over the weather and/or the Russians. Last Update: 23 juli 2016

Updates

Schaatsen14:10: Koen Verweij komt in de sprint net te kort voor hoger metaal, maar pakt BRONS

Schaatsen14:09: Bart Swings pakt op de valreep ZILVER voor Belgie

Schaatsen13:39: Irene Schouten wint BRONS op de massastart

Schaatsen13:06: Sven Kramer door naar de finale na 2x 2e te worden in de tussensprints

Schaatsen12:49: Koen Verweij wint met gemak de 1e tussensprint en is daarmee door naar de finale

Schaatsen12:24: Annouk van der Weijden toch nog door naar de finale. Na een val moest ze terugkomen en in de top 3 finishen... en dat deed ze

Schaatsen12:05: Irene Schouten wint een tussensprint en verzekerd zich daarmee voor de finale

Snowboarden02:34: Michelle Dekker komt 1/100e seconde te kort om bij de laatste 16 te komen

Schaatsen12:22: Kjeld Nuis pakt zijn 2e GOUD deze spelen

Freestyleskien21:03: De Ski Cross voor de vrouwen begint om 02:00 nl tijd... dit is 3 uur eerder dan oorspronkelijk in het programma stond

Shorttrack12:35: Suzanne Schulting pakt GOUD op de 1000m ???!!!! Het eerste Nederlandse Goud met shorttack

Shorttrack12:01: Suzanne Schulting uit geslagen positie toch door naar de finale 1000m.

Shorttrack11:35: Suzanne Schulting door naar de halve finale 1000m. Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof uitgeschakeld

Shorttrack11:18: Daan Breeuwsma als lachende tweede door naar de halve finale 500m door een valpartij voor hem. Dylan Hoogerwerf is uitgeschakeld

Snowboarden00:08: Michelle Dekker komt vannacht niet in actie. de kwalificatie Parallel Reuzenslalom is verplaatst naar zaterdag

 

Winter Olympics Schedule Sochi 2014

sumotuwethfrsa
2
Jan
3
Jan
4
Jan
5
Jan
6
Jan
7
Jan
8
Jan
9
Jan
10
Jan
11
Jan
12
Jan
13
Jan
14
Jan
15
Jan
16
Jan
17
Jan
18
Jan
19
Jan
20
Jan
21
Jan
22
Jan
23
Jan
24
Jan
25
Jan
26
Jan
27
Jan
28
Jan
1
Feb


Updates

Give a reaction
Name:
Rating:
E-mail:
Email address is for only for authentication, the address will not be published
Subject
Reaction:
no urls, links, code, spam etc allowed
 

Today's finals
Finales van vandaag

Freestyle Skiing10:39VSki Cross
GoudCANMarielle Thompson
zilverCANKelsey Serwa
bronsSWEAnna Holmlund

Curling13:30MCurling
GoudCANBrad Jacobs
Ryan Fry
E.J. Harnden
Ryan Harnden
zilverGBRDavid Murdoch
Greg Drummond
Scott Andrews
Michael Goodfellow
bronsSWENiklas Edin
Sebastian Kraupp
Fredrik Lindberg
Viktor Kjaell

Biathlon14:30V4x6 km Relay
GoudUKRVita Semerenko
Juliya Dzhyma

Valj Semerenko
Olena Pidhrushna
zilverRUSYana Romanova
Olga Zaitseva
Ekaterina Shumilova
Olga Vilukhina
bronsNORFanny Welle-Strand Horn
Tiril Eckhoff
Ann Kristin Aafedt Flatland
Tora Berger

Alpine Skiing16:15VSlalom
GoudUSAMikaela Shiffrin
zilverAUTMarlies Schild
bronsAUTKathrin Zettel

Short Track17:43M500 m
GoudRUSVictor An
zilverCHNDajing Wu
bronsCANCharle Cournoyer

Short Track17:53V1000 m
GoudKORSeung-Hi Park
zilverCHNKexin Fan
bronsKORSuk Hee Shim

Short Track18:18M5000 m Relay
GoudRUSVictor An
Semen Elistratov
Vladimir Grigorev
Ruslan Zakharov
zilverUSAEduardo Alvarez
J.R. Celski
Chris Creveling
Jordan Malone
bronsCHNDequan Chen
Tianyu Han
Jingnan Shi
Dajing Wu