Winter Olympics Schedule Sochi Sat 15 Feb

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

Sochi 201409:005:00VCurlingCAN - JPN 8 - 6
Sochi 201409:005:00VCurlingCHN - SWE 7 - 6
Sochi 201409:005:00VCurlingGBR - KOR 10 - 8

Sochi 201411:007:00FinalesVAlpine SkiingSuper-G

Sochi 201412:008:00VIce HockeyFIN - SWE 2 - 4
Sochi 201412:008:00MIce HockeySVK - SLO 1 - 3

Sochi 201414:0010:00FinalesVCross Country Skiing4x5 km Relay Classical Free Style
Sochi 201414:0010:00MCurlingSWE - GER 8 - 4
Sochi 201414:0010:00MCurlingDEN - SUI 3 - 9
Sochi 201414:0010:00MCurlingCAN - GBR 7 - 5
Sochi 201414:0010:00MCurlingRUS - CHN 6 - 9
Sochi 201414:0010:00VShort Track1500 m
Sochi 201414:4310:43MShort Track1000 m
Sochi 201414:4310:43MShort Track1000 m

Sochi 201415:1211:12VShort Track1500 m

Sochi 201416:0512:05FinalesVShort Track1500 m
Sochi 201416:2012:20FinalesMShort Track1000 m
Sochi 201416:3012:30MIce HockeyUSA - RUS 2 - 2
Sochi 201416:3012:30VIce HockeySUI - RUS 2 - 0

Sochi 201417:3013:30FinalesMSpeed Skating1500 m

Sochi 201418:2014:20MSkeletonIndividual

Sochi 201419:0015:00VCurlingUSA - SWE 6 - 7
Sochi 201419:0015:00VCurlingCAN - RUS 5 - 3
Sochi 201419:0015:00VCurlingGBR - SUI 6 - 8
Sochi 201419:0015:00VCurlingDEN - CHN 9 - 6

Sochi 201420:1516:15FinalesMSkeletonIndividual

Sochi 201421:0017:00MIce HockeySUI - CZE 1 - 0
Sochi 201421:0017:00MIce HockeySWE - LAT 5 - 3
Sochi 201421:3017:30MSki JumpingIndividual Large Hill

Sochi 201422:3018:30FinalesMSki JumpingIndividual Large Hill

All times subject to change, we don't have control over the weather and/or the Russians. Last Update: 23 juli 2016

Updates

Schaatsen14:10: Koen Verweij komt in de sprint net te kort voor hoger metaal, maar pakt BRONS

Schaatsen14:09: Bart Swings pakt op de valreep ZILVER voor Belgie

Schaatsen13:39: Irene Schouten wint BRONS op de massastart

Schaatsen13:06: Sven Kramer door naar de finale na 2x 2e te worden in de tussensprints

Schaatsen12:49: Koen Verweij wint met gemak de 1e tussensprint en is daarmee door naar de finale

Schaatsen12:24: Annouk van der Weijden toch nog door naar de finale. Na een val moest ze terugkomen en in de top 3 finishen... en dat deed ze

Schaatsen12:05: Irene Schouten wint een tussensprint en verzekerd zich daarmee voor de finale

Snowboarden02:34: Michelle Dekker komt 1/100e seconde te kort om bij de laatste 16 te komen

Schaatsen12:22: Kjeld Nuis pakt zijn 2e GOUD deze spelen

Freestyleskien21:03: De Ski Cross voor de vrouwen begint om 02:00 nl tijd... dit is 3 uur eerder dan oorspronkelijk in het programma stond

Shorttrack12:35: Suzanne Schulting pakt GOUD op de 1000m ???!!!! Het eerste Nederlandse Goud met shorttack

Shorttrack12:01: Suzanne Schulting uit geslagen positie toch door naar de finale 1000m.

Shorttrack11:35: Suzanne Schulting door naar de halve finale 1000m. Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof uitgeschakeld

Shorttrack11:18: Daan Breeuwsma als lachende tweede door naar de halve finale 500m door een valpartij voor hem. Dylan Hoogerwerf is uitgeschakeld

Snowboarden00:08: Michelle Dekker komt vannacht niet in actie. de kwalificatie Parallel Reuzenslalom is verplaatst naar zaterdag

 

Winter Olympics Schedule Sochi 2014

sumotuwethfrsa
2
Jan
3
Jan
4
Jan
5
Jan
6
Jan
7
Jan
8
Jan
9
Jan
10
Jan
11
Jan
12
Jan
13
Jan
14
Jan
15
Jan
16
Jan
17
Jan
18
Jan
19
Jan
20
Jan
21
Jan
22
Jan
23
Jan
24
Jan
25
Jan
26
Jan
27
Jan
28
Jan
1
Feb


Updates

Give a reaction
Name:
Rating:
E-mail:
Email address is for only for authentication, the address will not be published
Subject
Reaction:
no urls, links, code, spam etc allowed
 

Today's finals
Finales van vandaag

Alpine Skiing7:00VSuper-G
GoudAUTAnna Fenninger
zilverGERMaria Hoefl-Riesch
bronsAUTNicole Hosp

Cross Country Skiing10:00V4x5 km Relay Classical Free Style
GoudSWEZweden
zilverFINFinland
bronsGERDuitsland

Short Track12:05V1500 m
GoudCHNYang Zhou
zilverKORSuk Hee Shim
bronsITAArianna Fontana

Short Track12:20M1000 m
GoudRUSVictor An
zilverRUSVladimir Grigorev
bronsNEDSjinkie Knegt

Speed Skating13:30M1500 m
GoudPOLZbigniew Brodka
zilverNEDKoen Verweij
bronsCANDenny Morrison

Skeleton16:15MIndividual
GoudRUSAlexander Tretiakov
zilverLATMartins Dukurs
bronsUSAMatthew Antoine

Ski Jumping18:30MIndividual Large Hill
GoudPOLKamil Stoch
zilverJPNNoriaki Kasai
bronsSLOPeter Prevc