Winter Olympics Schedule Sochi Thu 13 Feb

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

Sochi 201409:005:00VCurlingCAN - DEN 8 - 5
Sochi 201409:005:00VCurlingCHN - GBR 7 - 8
Sochi 201409:005:00VCurlingSUI - SWE 8 - 9

Sochi 201410:156:15MFreestyle SkiingSlopestyle

Sochi 201411:137:13VSkeletonIndividual

Sochi 201412:008:00MIce HockeyFIN - AUT 8 - 4
Sochi 201412:008:00VIce HockeyJPN - GER 0 - 4
Sochi 201412:408:40VSkeletonIndividual

Sochi 201413:309:30FinalesMFreestyle SkiingSlopestyle

Sochi 201414:0010:00FinalesVCross Country Skiing10 km Classical
Sochi 201414:0010:00MCurlingSUI - RUS 6 - 7
Sochi 201414:0010:00MCurlingCAN - DEN 7 - 6
Sochi 201414:0010:00MCurlingNOR - SWE 4 - 5
Sochi 201414:0010:00MCurlingGBR - USA 5 - 3
Sochi 201414:0010:00VShort Track500 m
Sochi 201414:2510:25MShort Track1000 m

Sochi 201415:1011:10VShort Track500 m
Sochi 201415:3111:31MShort Track5000 m Relay

Sochi 201416:0412:04FinalesVShort Track500 m
Sochi 201416:3012:30MIce HockeyRUS - SLO 5 - 2
Sochi 201416:3012:30MIce HockeySVK - USA 1 - 7

Sochi 201418:0014:00FinalesMBiathlon20 km Individual
Sochi 201418:0014:00FinalesVSpeed Skating1000 m

Sochi 201419:0015:00VCurlingSWE - DEN 7 - 6
Sochi 201419:0015:00VCurlingRUS - KOR 4 - 8
Sochi 201419:0015:00VCurlingSUI - CAN 5 - 8
Sochi 201419:0015:00VCurlingJPN - USA 6 - 8
Sochi 201419:0015:00MFigure SkatingSingles

Sochi 201420:1516:15FinalesLugeTeam Relay

Sochi 201421:0017:00MIce HockeyCAN - NOR 3 - 1
Sochi 201421:0017:00VIce HockeySWE - RUS 1 - 3

All times subject to change, we don't have control over the weather and/or the Russians. Last Update: 23 juli 2016

Updates

Schaatsen14:10: Koen Verweij komt in de sprint net te kort voor hoger metaal, maar pakt BRONS

Schaatsen14:09: Bart Swings pakt op de valreep ZILVER voor Belgie

Schaatsen13:39: Irene Schouten wint BRONS op de massastart

Schaatsen13:06: Sven Kramer door naar de finale na 2x 2e te worden in de tussensprints

Schaatsen12:49: Koen Verweij wint met gemak de 1e tussensprint en is daarmee door naar de finale

Schaatsen12:24: Annouk van der Weijden toch nog door naar de finale. Na een val moest ze terugkomen en in de top 3 finishen... en dat deed ze

Schaatsen12:05: Irene Schouten wint een tussensprint en verzekerd zich daarmee voor de finale

Snowboarden02:34: Michelle Dekker komt 1/100e seconde te kort om bij de laatste 16 te komen

Schaatsen12:22: Kjeld Nuis pakt zijn 2e GOUD deze spelen

Freestyleskien21:03: De Ski Cross voor de vrouwen begint om 02:00 nl tijd... dit is 3 uur eerder dan oorspronkelijk in het programma stond

Shorttrack12:35: Suzanne Schulting pakt GOUD op de 1000m ???!!!! Het eerste Nederlandse Goud met shorttack

Shorttrack12:01: Suzanne Schulting uit geslagen positie toch door naar de finale 1000m.

Shorttrack11:35: Suzanne Schulting door naar de halve finale 1000m. Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof uitgeschakeld

Shorttrack11:18: Daan Breeuwsma als lachende tweede door naar de halve finale 500m door een valpartij voor hem. Dylan Hoogerwerf is uitgeschakeld

Snowboarden00:08: Michelle Dekker komt vannacht niet in actie. de kwalificatie Parallel Reuzenslalom is verplaatst naar zaterdag

 

Winter Olympics Schedule Sochi 2014

sumotuwethfrsa
2
Jan
3
Jan
4
Jan
5
Jan
6
Jan
7
Jan
8
Jan
9
Jan
10
Jan
11
Jan
12
Jan
13
Jan
14
Jan
15
Jan
16
Jan
17
Jan
18
Jan
19
Jan
20
Jan
21
Jan
22
Jan
23
Jan
24
Jan
25
Jan
26
Jan
27
Jan
28
Jan
1
Feb


Updates

Give a reaction
Name:
Rating:
E-mail:
Email address is for only for authentication, the address will not be published
Subject
Reaction:
no urls, links, code, spam etc allowed
 

Today's finals
Finales van vandaag

Freestyle Skiing9:30MSlopestyle
GoudUSAJoss Christensen
zilverUSAGus Kenworthy
bronsUSANicholas Goepper

Cross Country Skiing10:00V10 km Classical
GoudPOLJustyna Kowalczyk
zilverSWECharlotte Kalla
bronsNORTherese Johaug

Short Track12:04V500 m
GoudCHNJianrou Li
zilverITAArianna Fontana
bronsKORSeung-Hi Park

Biathlon14:00M20 km Individual
GoudFRAMartin Fourcade
zilverGERErik Lesser
bronsRUSEvgeniy Garanichev

Speed Skating14:00V1000 m
GoudCHNHong Zhang
zilverNEDIreen Wüst
bronsNEDMargot Boer

Luge16:15Team Relay
GoudGERNatalie Geisenberger
Felix Loch
Tobias Wendl
Tobias Arlt
zilverRUSTatyana Ivanova
Albert Demchenko
Alexander Denisyev
Vladislav Antonov
bronsLATEliza Tiruma
Martins Rubenis
Andris Sics
Juris Sics