Winter Olympics Schedule Sochi Mon 10 Feb

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

Sochi 201409:005:00MCurlingRUS - GBR 4 - 7
Sochi 201409:005:00MCurlingSUI - SWE 5 - 7
Sochi 201409:005:00MCurlingDEN - CHN 4 - 7
Sochi 201409:005:00MCurlingGER - CAN 8 - 11

Sochi 201411:007:00VAlpine SkiingSuper-Combined

Sochi 201413:459:45MShort Track1500 m

Sochi 201414:0010:00VCurlingCHN - CAN 2 - 9
Sochi 201414:0010:00VCurlingSUI - USA 7 - 4
Sochi 201414:0010:00VCurlingSWE - GBR 6 - 4
Sochi 201414:0010:00VCurlingRUS - DEN 7 - 4
Sochi 201414:0010:00VIce HockeyUSA - SUI 9 - 0
Sochi 201414:2710:27VShort Track500 m

Sochi 201415:0011:00FinalesVAlpine SkiingSuper-Combined
Sochi 201415:0411:04MShort Track1500 m
Sochi 201415:3511:35VShort Track3000 m Relay

Sochi 201416:0512:05FinalesMShort Track1500 m

Sochi 201417:0013:00MSpeed Skating500 m

Sochi 201418:0014:00MFreestyle SkiingMoguls
Sochi 201418:4514:45VLugeSingles
Sochi 201418:5014:50MFreestyle SkiingMoguls
Sochi 201418:5514:55FinalesMSpeed Skating500 m

Sochi 201419:0015:00FinalesMBiathlon12.5 km Pursuit
Sochi 201419:0015:00MCurlingUSA - NOR 4 - 7
Sochi 201419:0015:00MCurlingDEN - RUS 11 - 10
Sochi 201419:0015:00MCurlingCAN - SUI 4 - 5
Sochi 201419:0015:00MCurlingSWE - GBR 8 - 4
Sochi 201419:0015:00VIce HockeyFIN - CAN 0 - 3

Sochi 201420:3516:35VLugeSingles

Sochi 201422:0018:00MFreestyle SkiingMoguls
Sochi 201422:3518:35MFreestyle SkiingMoguls

Sochi 201423:1019:10FinalesMFreestyle SkiingMoguls

All times subject to change, we don't have control over the weather and/or the Russians. Last Update: 23 juli 2016

Updates

Schaatsen14:10: Koen Verweij komt in de sprint net te kort voor hoger metaal, maar pakt BRONS

Schaatsen14:09: Bart Swings pakt op de valreep ZILVER voor Belgie

Schaatsen13:39: Irene Schouten wint BRONS op de massastart

Schaatsen13:06: Sven Kramer door naar de finale na 2x 2e te worden in de tussensprints

Schaatsen12:49: Koen Verweij wint met gemak de 1e tussensprint en is daarmee door naar de finale

Schaatsen12:24: Annouk van der Weijden toch nog door naar de finale. Na een val moest ze terugkomen en in de top 3 finishen... en dat deed ze

Schaatsen12:05: Irene Schouten wint een tussensprint en verzekerd zich daarmee voor de finale

Snowboarden02:34: Michelle Dekker komt 1/100e seconde te kort om bij de laatste 16 te komen

Schaatsen12:22: Kjeld Nuis pakt zijn 2e GOUD deze spelen

Freestyleskien21:03: De Ski Cross voor de vrouwen begint om 02:00 nl tijd... dit is 3 uur eerder dan oorspronkelijk in het programma stond

Shorttrack12:35: Suzanne Schulting pakt GOUD op de 1000m ???!!!! Het eerste Nederlandse Goud met shorttack

Shorttrack12:01: Suzanne Schulting uit geslagen positie toch door naar de finale 1000m.

Shorttrack11:35: Suzanne Schulting door naar de halve finale 1000m. Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof uitgeschakeld

Shorttrack11:18: Daan Breeuwsma als lachende tweede door naar de halve finale 500m door een valpartij voor hem. Dylan Hoogerwerf is uitgeschakeld

Snowboarden00:08: Michelle Dekker komt vannacht niet in actie. de kwalificatie Parallel Reuzenslalom is verplaatst naar zaterdag

 

Winter Olympics Schedule Sochi 2014

sumotuwethfrsa
2
Jan
3
Jan
4
Jan
5
Jan
6
Jan
7
Jan
8
Jan
9
Jan
10
Jan
11
Jan
12
Jan
13
Jan
14
Jan
15
Jan
16
Jan
17
Jan
18
Jan
19
Jan
20
Jan
21
Jan
22
Jan
23
Jan
24
Jan
25
Jan
26
Jan
27
Jan
28
Jan
1
Feb


Updates

Give a reaction
Name:
Rating:
E-mail:
Email address is for only for authentication, the address will not be published
Subject
Reaction:
no urls, links, code, spam etc allowed
 

Today's finals
Finales van vandaag

Alpine Skiing11:00VSuper-Combined
GoudGERMaria Hoefl-Riesch
zilverAUTNicole Hosp
bronsUSAJulia Mancuso

Short Track12:05M1500 m
GoudCANCharles Hamelin
zilverCHNTianyu Han
bronsRUSVictor An

Speed Skating14:55M500 m
GoudNEDMichel Mulder
zilverNEDJan Smeekens
bronsNEDRonald Mulder

Biathlon15:00M12.5 km Pursuit
GoudFRAMartin Fourcade
zilverCZEOndrej Moravec
bronsFRAJean Guillaume Beatrix

Freestyle Skiing19:10MMoguls
GoudCANAlex Bilodeau
zilverCANMikael Kingsbury
bronsRUSAlexandr Smyshlyaev