Winter Olympics Schedule Pyeongchang Tue 20 Feb

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

Pyeongchang 201809:050:05MCurlingITA - SWE 3 - 7
Pyeongchang 201809:050:05MCurlingKOR - SUI 8 - 7
Pyeongchang 201809:050:05MCurlingJPN - CAN 4 - 8
Pyeongchang 201809:050:05MCurlingGBR - NOR 10 - 3

Pyeongchang 201810:001:00FinalesFigure SkatingIce Dancing
Pyeongchang 201810:301:30VFreestyle SkiingHalfpipe
Pyeongchang 201810:541:54VFreestyle SkiingHalfpipe

Pyeongchang 201811:182:18FinalesVFreestyle SkiingHalfpipe

Pyeongchang 201813:004:00MFreestyle SkiingHalfpipe
Pyeongchang 201813:534:53MFreestyle SkiingHalfpipe

Pyeongchang 201814:055:05VCurlingGBR - JPN 8 - 6
Pyeongchang 201814:055:05VCurlingUSA - KOR 6 - 9
Pyeongchang 201814:055:05VCurlingCAN - CHN 5 - 7

Pyeongchang 201817:458:45MNordic CombinedIndividual Large Hill - 10 km Cross County

Pyeongchang 201819:0010:00MNordic CombinedIndividual Large Hill - 10 km Cross County
Pyeongchang 201819:0010:00VShort Track1000 m
Pyeongchang 201819:4510:45MShort Track500 m

Pyeongchang 201820:0511:05MCurlingJPN - DEN 6 - 4
Pyeongchang 201820:0511:05MCurlingNOR - ITA 4 - 6
Pyeongchang 201820:0511:05MCurlingSUI - USA 4 - 8
Pyeongchang 201820:1511:15FinalesXBiathlon2x6 km 2x7.5 km Mixed Relay
Pyeongchang 201820:2311:23FinalesVShort Track3000 m Relay
Pyeongchang 2018Belgen actief20:5011:50VBobsleighTwo-man bobsleigh

Pyeongchang 201821:4512:45FinalesMNordic CombinedIndividual Large Hill - 10 km Cross County
Pyeongchang 2018Belgen actief21:5512:55VBobsleighTwo-man bobsleigh

All times and days are subject to change and are based on the last two Winter Olympics. The official program will be publisehd halfway 2017. Last Update: 23 juli 2016

Updates

Schaatsen14:10: Koen Verweij komt in de sprint net te kort voor hoger metaal, maar pakt BRONS

Schaatsen14:09: Bart Swings pakt op de valreep ZILVER voor Belgie

Schaatsen13:39: Irene Schouten wint BRONS op de massastart

Schaatsen13:06: Sven Kramer door naar de finale na 2x 2e te worden in de tussensprints

Schaatsen12:49: Koen Verweij wint met gemak de 1e tussensprint en is daarmee door naar de finale

Schaatsen12:24: Annouk van der Weijden toch nog door naar de finale. Na een val moest ze terugkomen en in de top 3 finishen... en dat deed ze

Schaatsen12:05: Irene Schouten wint een tussensprint en verzekerd zich daarmee voor de finale

Snowboarden02:34: Michelle Dekker komt 1/100e seconde te kort om bij de laatste 16 te komen

Schaatsen12:22: Kjeld Nuis pakt zijn 2e GOUD deze spelen

Freestyleskien21:03: De Ski Cross voor de vrouwen begint om 02:00 nl tijd... dit is 3 uur eerder dan oorspronkelijk in het programma stond

Shorttrack12:35: Suzanne Schulting pakt GOUD op de 1000m ???!!!! Het eerste Nederlandse Goud met shorttack

Shorttrack12:01: Suzanne Schulting uit geslagen positie toch door naar de finale 1000m.

Shorttrack11:35: Suzanne Schulting door naar de halve finale 1000m. Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof uitgeschakeld

Shorttrack11:18: Daan Breeuwsma als lachende tweede door naar de halve finale 500m door een valpartij voor hem. Dylan Hoogerwerf is uitgeschakeld

Snowboarden00:08: Michelle Dekker komt vannacht niet in actie. de kwalificatie Parallel Reuzenslalom is verplaatst naar zaterdag

 

Winter Olympics Schedule Pyeongchang 2018

sumotuwethfrsa
4
Jan
5
Jan
6
Jan
7
Jan
8
Jan
9
Jan
10
Jan
11
Jan
12
Jan
13
Jan
14
Jan
15
Jan
16
Jan
17
Jan
18
Jan
19
Jan
20
Jan
21
Jan
22
Jan
23
Jan
24
Jan
25
Jan
26
Jan
27
Jan
28
Jan
1
Feb
2
Feb
3
Feb


Updates

Shorttrack12:44: Nederland wint overtuigend de B finale in een wereldrecord. Het is de laatste shorttrack wedstrijd voor Ter Mors.
Nederland pakt BRONS door twee penalties in de A finale!!!!

Shorttrack12:07: Sjinkie Knegt met een penalty eruit

Shorttrack12:02: Daan Breeuwsma klopt Hamelin uit geslagen positie en gaat door

Give a reaction
Name:
Rating:
E-mail:
Email address is for only for authentication, the address will not be published
Subject
Reaction:
no urls, links, code, spam etc allowed
 

Today's finals
Finales van vandaag

Figure Skating1:00Ice Dancing
GoudCANVirtue Tessa / Moir Scott
zilverFRAPapadakis Gabriella / Cizeron Guillaume
bronsUSAShibutani Maia / Shibutani Alex

Freestyle Skiing2:18VHalfpipe
GoudCANCassie Sharpe
zilverFRAMarie Martinod
bronsUSABrita Sigourney

Biathlon11:15Mix2x6 km 2x7.5 km Mixed Relay
GoudFRAFrankrijk
zilverNORNoorwegen
bronsITAItalie

Short Track11:23V3000 m Relay
GoudKORKorea
zilverITAItalie
bronsNEDNederland

Nordic Combined12:45MIndividual Large Hill - 10 km Cross County
GoudGERJohannes Rydzek
zilverGERFabian Riessle
bronsGEREric Frenzel