Winter Olympics Schedule Pyeongchang Mon 12 Feb

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

Pyeongchang 201809:050:05XCurlingCAN - NOR 8 - 4

Pyeongchang 201810:001:00MFigure SkatingMixed Team
Pyeongchang 201810:001:00VFigure SkatingMixed Team
Pyeongchang 201810:001:00VSnowboardingSlopestyle
Pyeongchang 201810:331:33VSnowboardingSlopestyle

Pyeongchang 201811:062:06FinalesVSnowboardingSlopestyle

Pyeongchang 201812:203:20FinalesFigure SkatingMixed Team

Pyeongchang 201813:304:30VSnowboardingHalfpipe

Pyeongchang 201816:407:40VIce HockeySUI - JPN 3 - 1

Pyeongchang 201819:1010:10FinalesVBiathlon10 km Pursuit
Pyeongchang 201819:3010:30MFreestyle SkiingMoguls
Pyeongchang 201819:5010:50VLugeSingles

Pyeongchang 201820:0511:05XCurlingRUS - SUI 5 - 7

Pyeongchang 2018Belgen actief21:0012:00FinalesMBiathlon12.5 km Pursuit
Pyeongchang 201821:0012:00MFreestyle SkiingMoguls
Pyeongchang 201821:1012:10VIce HockeySWE - KOR 8 - 0
Pyeongchang 201821:3012:30VLugeSingles
Pyeongchang 201821:3012:30FinalesVSpeed Skating1500 m
Pyeongchang 201821:3512:35MFreestyle SkiingMoguls
Pyeongchang 201821:5012:50VSki JumpingIndividual Normal Hill

Pyeongchang 201822:1013:10FinalesMFreestyle SkiingMoguls
Pyeongchang 201822:3513:35FinalesVSki JumpingIndividual Normal Hill

All times and days are subject to change and are based on the last two Winter Olympics. The official program will be publisehd halfway 2017. Last Update: 23 juli 2016

Updates

Schaatsen14:10: Koen Verweij komt in de sprint net te kort voor hoger metaal, maar pakt BRONS

Schaatsen14:09: Bart Swings pakt op de valreep ZILVER voor Belgie

Schaatsen13:39: Irene Schouten wint BRONS op de massastart

Schaatsen13:06: Sven Kramer door naar de finale na 2x 2e te worden in de tussensprints

Schaatsen12:49: Koen Verweij wint met gemak de 1e tussensprint en is daarmee door naar de finale

Schaatsen12:24: Annouk van der Weijden toch nog door naar de finale. Na een val moest ze terugkomen en in de top 3 finishen... en dat deed ze

Schaatsen12:05: Irene Schouten wint een tussensprint en verzekerd zich daarmee voor de finale

Snowboarden02:34: Michelle Dekker komt 1/100e seconde te kort om bij de laatste 16 te komen

Schaatsen12:22: Kjeld Nuis pakt zijn 2e GOUD deze spelen

Freestyleskien21:03: De Ski Cross voor de vrouwen begint om 02:00 nl tijd... dit is 3 uur eerder dan oorspronkelijk in het programma stond

Shorttrack12:35: Suzanne Schulting pakt GOUD op de 1000m ???!!!! Het eerste Nederlandse Goud met shorttack

Shorttrack12:01: Suzanne Schulting uit geslagen positie toch door naar de finale 1000m.

Shorttrack11:35: Suzanne Schulting door naar de halve finale 1000m. Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof uitgeschakeld

Shorttrack11:18: Daan Breeuwsma als lachende tweede door naar de halve finale 500m door een valpartij voor hem. Dylan Hoogerwerf is uitgeschakeld

Snowboarden00:08: Michelle Dekker komt vannacht niet in actie. de kwalificatie Parallel Reuzenslalom is verplaatst naar zaterdag

 

Winter Olympics Schedule Pyeongchang 2018

sumotuwethfrsa
4
Jan
5
Jan
6
Jan
7
Jan
8
Jan
9
Jan
10
Jan
11
Jan
12
Jan
13
Jan
14
Jan
15
Jan
16
Jan
17
Jan
18
Jan
19
Jan
20
Jan
21
Jan
22
Jan
23
Jan
24
Jan
25
Jan
26
Jan
27
Jan
28
Jan
1
Feb
2
Feb
3
Feb


Updates

Schaatsen14:52: Ireen Wust pakt haar 5e GOUDEN medaille en is daarmee de beste Nederlandse Olympiër ooit. Brons voor Leenstra, van Beek komt 0.01 seconde te kort.
Met de sprong die Ireen maakte heeft ze limiet voor het hoogspringen ook te pakken :-)

Schaatsen14:47: Lotte van Beek heeft een te groot verval en staat een 100e achter Leenstra, nog 1 rit te gaan, tot nu toe 1/2/3

Schaatsen14:38: Marrit Leenstra komt 0.91 sec te kort en staat nu 2e achter Ireen

Give a reaction
Name:
Rating:
E-mail:
Email address is for only for authentication, the address will not be published
Subject
Reaction:
no urls, links, code, spam etc allowed
 

Today's finals
Finales van vandaag

Snowboarding2:06VSlopestyle
GoudUSAJamie Anderson
zilverCANLaurie Blouin
bronsFINEnni Rukajarvi

Figure Skating3:20Mixed Team
GoudCANCanada
zilverRUSRusland
bronsUSAUSA

Biathlon10:10V10 km Pursuit
GoudGERLaura Dahlmeier
zilverSVKAnastasiya Kuzmina
bronsFRAAnais Bescond

BiathlonBelgen actief12:00M12.5 km Pursuit
GoudFRAMartin Fourcade
zilverSWESebastian Samuelsso
bronsGERBenedikt Doll

Speed Skating12:30V1500 m
GoudNEDIreen Wust
zilverJPNMiho Takagi
bronsNEDMarrit Leenstra

Freestyle Skiing13:10MMoguls
GoudCANMikael Kingsbury
zilverAUSMatt Graham
bronsJPNDaichi Hara

Ski Jumping13:35VIndividual Normal Hill
GoudNORMaren Lundby
zilverGERKatharina Althaus
bronsJPNSara Takanashi