Winter Olympics Schedule Pyeongchang Wed 14 Feb

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

Pyeongchang 201809:050:05MCurlingSUI - GBR 5 - 6
Pyeongchang 201809:050:05MCurlingKOR - USA 7 - 11
Pyeongchang 201809:050:05MCurlingCAN - ITA 5 - 3
Pyeongchang 201809:050:05MCurlingDEN - SWE 5 - 9

Pyeongchang 201810:001:00Figure SkatingPairs
Pyeongchang 201810:301:30MSnowboardingHalfpipe

Pyeongchang 201811:002:00MSnowboardingHalfpipe
Pyeongchang 201811:302:30FinalesMSnowboardingHalfpipe

Pyeongchang 201812:103:10VIce HockeySWE - SUI 1 - 2

Pyeongchang 201813:454:45MNordic CombinedIndividual Normal Hill - 10 km Cross County

Pyeongchang 201814:055:05VCurlingSUI - CHN 2 - 7
Pyeongchang 201814:055:05VCurlingDEN - SWE 3 - 9
Pyeongchang 201814:055:05VCurlingRUS - GBR 3 - 10
Pyeongchang 201814:055:05VCurlingJPN - USA 10 - 5

Pyeongchang 201815:006:00MNordic CombinedIndividual Normal Hill - 10 km Cross County

Pyeongchang 201816:407:40VIce HockeyKOR - JPN 1 - 4

Pyeongchang 201817:458:45FinalesMNordic CombinedIndividual Normal Hill - 10 km Cross County

Pyeongchang 201819:0010:00FinalesVSpeed Skating1000 m

Pyeongchang 201820:0511:05MCurlingNOR - JPN 4 - 6
Pyeongchang 201820:0511:05MCurlingSUI - ITA 4 - 7
Pyeongchang 201820:0511:05MCurlingKOR - SWE 2 - 7
Pyeongchang 201820:0511:05MCurlingCAN - GBR 6 - 4
Pyeongchang 201820:2011:20MLugeDoubles

Pyeongchang 201821:1012:10MIce HockeyUSA - SLO 2 - 3
Pyeongchang 201821:1012:10MIce HockeySVK - RUS 3 - 2
Pyeongchang 201821:3012:30FinalesMLugeDoubles

All times and days are subject to change and are based on the last two Winter Olympics. The official program will be publisehd halfway 2017. Last Update: 23 juli 2016

Updates

Schaatsen14:10: Koen Verweij komt in de sprint net te kort voor hoger metaal, maar pakt BRONS

Schaatsen14:09: Bart Swings pakt op de valreep ZILVER voor Belgie

Schaatsen13:39: Irene Schouten wint BRONS op de massastart

Schaatsen13:06: Sven Kramer door naar de finale na 2x 2e te worden in de tussensprints

Schaatsen12:49: Koen Verweij wint met gemak de 1e tussensprint en is daarmee door naar de finale

Schaatsen12:24: Annouk van der Weijden toch nog door naar de finale. Na een val moest ze terugkomen en in de top 3 finishen... en dat deed ze

Schaatsen12:05: Irene Schouten wint een tussensprint en verzekerd zich daarmee voor de finale

Snowboarden02:34: Michelle Dekker komt 1/100e seconde te kort om bij de laatste 16 te komen

Schaatsen12:22: Kjeld Nuis pakt zijn 2e GOUD deze spelen

Freestyleskien21:03: De Ski Cross voor de vrouwen begint om 02:00 nl tijd... dit is 3 uur eerder dan oorspronkelijk in het programma stond

Shorttrack12:35: Suzanne Schulting pakt GOUD op de 1000m ???!!!! Het eerste Nederlandse Goud met shorttack

Shorttrack12:01: Suzanne Schulting uit geslagen positie toch door naar de finale 1000m.

Shorttrack11:35: Suzanne Schulting door naar de halve finale 1000m. Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof uitgeschakeld

Shorttrack11:18: Daan Breeuwsma als lachende tweede door naar de halve finale 500m door een valpartij voor hem. Dylan Hoogerwerf is uitgeschakeld

Snowboarden00:08: Michelle Dekker komt vannacht niet in actie. de kwalificatie Parallel Reuzenslalom is verplaatst naar zaterdag

 

Winter Olympics Schedule Pyeongchang 2018

sumotuwethfrsa
4
Jan
5
Jan
6
Jan
7
Jan
8
Jan
9
Jan
10
Jan
11
Jan
12
Jan
13
Jan
14
Jan
15
Jan
16
Jan
17
Jan
18
Jan
19
Jan
20
Jan
21
Jan
22
Jan
23
Jan
24
Jan
25
Jan
26
Jan
27
Jan
28
Jan
1
Feb
2
Feb
3
Feb


Updates

Schaatsen12:14: Jorien ter Mors pakt GOUD!

Biathlon12:08: de 15km voor vrouwen Biatlon is verplaatst naar morgen 09:15 nl tijd

Schaatsen12:03: Jorien ter Mors rijdt een WR laaglandbaan 1:13.56 (18.07 - 26.99! - 28.50)... genoeg voor goud denk ik

Give a reaction
Name:
Rating:
E-mail:
Email address is for only for authentication, the address will not be published
Subject
Reaction:
no urls, links, code, spam etc allowed
 

Today's finals
Finales van vandaag

Snowboarding2:30MHalfpipe
GoudUSAShaun White
zilverJPNAyumu Hirano
bronsAUSScotty James

Nordic Combined8:45MIndividual Normal Hill - 10 km Cross County
GoudGEREric Frenzel
zilverJPNAkito Watabe
bronsAUTLukas Klapfer

Speed Skating10:00V1000 m
GoudNEDJorien Ter Mors
zilverJPNNao Kodaira
bronsJPNMiho Takagi

Luge12:30MDoubles
GoudGERTobias Wendl / Tobias Arlt
zilverAUTPeter Penz / Georg Fischler
bronsGERToni Eggert / Sascha Benecken