Winter Olympics Schedule Vancouver Wed 17 Feb

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

Vancouver 201009:009:00VCurlingJPN - CAN 6 - 7
Vancouver 201009:009:00VCurlingSUI - SWE 7 - 8
Vancouver 201009:009:00VCurlingGER - USA 6 - 5
Vancouver 201009:009:00VCurlingCHN - GBR 4 - 5

Vancouver 201010:1510:15VCross Country SkiingIndividual Sprint Classical
Vancouver 201010:4510:45MCross Country SkiingIndividual Sprint Classical

Vancouver 201011:0011:00FinalesVAlpine SkiingDownhill

Vancouver 201012:0012:00MIce HockeyFIN - Wit Rusland 5 - 1
Vancouver 201012:3012:30VCross Country SkiingIndividual Sprint Classical
Vancouver 201012:5512:55MCross Country SkiingIndividual Sprint Classical

Vancouver 201013:0513:05MSnowboardingHalfpipe
Vancouver 201013:2013:20VCross Country SkiingIndividual Sprint Classical
Vancouver 201013:3013:30MCross Country SkiingIndividual Sprint Classical
Vancouver 201013:4513:45FinalesVCross Country SkiingIndividual Sprint Classical
Vancouver 201013:5513:55FinalesMCross Country SkiingIndividual Sprint Classical

Vancouver 201014:0014:00MCurlingGER - SWE 3 - 6
Vancouver 201014:0014:00MCurlingDEN - CHN 1 - 8
Vancouver 201014:0014:00MCurlingGBR - FRA 9 - 4
Vancouver 201014:0014:00MCurlingUSA - SUI 6 - 7
Vancouver 201014:3014:30VIce HockeyCAN - SWE 13 - 1

Vancouver 201016:0016:00FinalesMSpeed Skating1000 m
Vancouver 201016:3016:30MIce HockeySWE - GER 2 - -1

Vancouver 201017:0017:00MLugeDoubles
Vancouver 201017:0017:00VShort Track500 m
Vancouver 201017:1517:15MSnowboardingHalfpipe
Vancouver 201017:2717:27MShort Track1000 m

Vancouver 201018:0018:00FinalesMLugeDoubles
Vancouver 201018:1418:14VShort Track500 m
Vancouver 201018:3518:35MShort Track5000 m Relay

Vancouver 201019:0019:00VCurlingCHN - SUI 8 - 6
Vancouver 201019:0019:00VCurlingRUS - DEN 7 - 3
Vancouver 201019:0019:00VCurlingGBR - SWE 4 - 6
Vancouver 201019:0019:00VIce HockeySlovakije - SUI 2 - 5
Vancouver 201019:0719:07FinalesVShort Track500 m
Vancouver 201019:1519:15FinalesMSnowboardingHalfpipe

Vancouver 201021:0021:00MIce HockeyCZE - Slovakije 3 - 1

Last Update: 23 juli 2016

Updates

Schaatsen14:10: Koen Verweij komt in de sprint net te kort voor hoger metaal, maar pakt BRONS

Schaatsen14:09: Bart Swings pakt op de valreep ZILVER voor Belgie

Schaatsen13:39: Irene Schouten wint BRONS op de massastart

Schaatsen13:06: Sven Kramer door naar de finale na 2x 2e te worden in de tussensprints

Schaatsen12:49: Koen Verweij wint met gemak de 1e tussensprint en is daarmee door naar de finale

Schaatsen12:24: Annouk van der Weijden toch nog door naar de finale. Na een val moest ze terugkomen en in de top 3 finishen... en dat deed ze

Schaatsen12:05: Irene Schouten wint een tussensprint en verzekerd zich daarmee voor de finale

Snowboarden02:34: Michelle Dekker komt 1/100e seconde te kort om bij de laatste 16 te komen

Schaatsen12:22: Kjeld Nuis pakt zijn 2e GOUD deze spelen

Freestyleskien21:03: De Ski Cross voor de vrouwen begint om 02:00 nl tijd... dit is 3 uur eerder dan oorspronkelijk in het programma stond

Shorttrack12:35: Suzanne Schulting pakt GOUD op de 1000m ???!!!! Het eerste Nederlandse Goud met shorttack

Shorttrack12:01: Suzanne Schulting uit geslagen positie toch door naar de finale 1000m.

Shorttrack11:35: Suzanne Schulting door naar de halve finale 1000m. Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof uitgeschakeld

Shorttrack11:18: Daan Breeuwsma als lachende tweede door naar de halve finale 500m door een valpartij voor hem. Dylan Hoogerwerf is uitgeschakeld

Snowboarden00:08: Michelle Dekker komt vannacht niet in actie. de kwalificatie Parallel Reuzenslalom is verplaatst naar zaterdag

 

Winter Olympics Schedule Vancouver 2010

Updates

Give a reaction
Name:
Rating:
E-mail:
Email address is for only for authentication, the address will not be published
Subject
Reaction:
no urls, links, code, spam etc allowed
 

Today's finals
Finales van vandaag

Alpine Skiing11:00VDownhill
GoudUSALindsey Vonn
zilverUSAJulia Mancuso
bronsAUTElisabeth Görgl

Cross Country Skiing13:45VIndividual Sprint Classical
GoudNORMarit Bjoergen
zilverPOLJustyna Kowalczyk
bronsSLOPetra Majdic

Cross Country Skiing13:55MIndividual Sprint Classical
GoudRUSNikita Krjoekov
zilverRUSAleksandr Panzjinskij
bronsNORPetter Northug

Speed Skating16:00M1000 m
GoudUSAShani Davis
zilverKORMo Tae-bum
bronsUSAChad Hedrick

Luge18:00MDoubles
GoudAUTLinger/Linger
zilverLATSics/Sics
bronsGERLeitner/Resch

Short Track19:07V500 m
GoudCHIWang Meng
zilverCANMarianne St.Gelais
bronsITAArianna Fontana

Snowboarding19:15MHalfpipe
GoudUSAShaun White
zilverFINPeetu Piiroinen
bronsUSAScott Lago